نمایش نتایج: از 1 تا 4 از 4

موضوع: نمی توانم دل بکنم

1286
 1. بالا | پست 1
  کاربر همیاری

  عنوان کاربر
  کاربر همیاری
  تاریخ عضویت
  June_2013
  شماره عضویت
  6016
  نوشته ها
  2
  سپاس
  0
  0
  دریافت
  0
  آپلودها
  0

  Question نمی توانم دل بکنم

  سلام امیدوارم خوب باشین 
  من فکرم خیلی درگیره لطفا اگه می تونین کمکم کنید .. من 26 سالمه از فروردین پارسال با یه پسری که 28 سالشه و دورادور همدیگه رو می شناختیم صمیمی و صمیمی تر شدم اما اون یه شهر دیگه بود و قرار ملاقات نداشتیم فقط با مسیج و فیس بوک در ارتباط بودیم هر روز مسیج هاش با مجبت تر میشد. گاهی تا 4 صبح چت می کردیم یا پای وب بودیم .کاملا معلوم بود هر دوتامون خیلی از هم خوشمون میاد اخلاقش عالی .. خلاصه دی ماه اومد یه شهر نزدیک ما خونه گرفت به خاطر کارش .. از اینجا تازه رابطه ما شروع شد .. چند بار اول که قرار گذاشتیم همه چیز عالی بود یواش یواش فاصله زمانی قرار ها زیاد تر شد اما خب هر 2 یا 4 هفته قرار میذاشتیم تا اینکه عید مادر بزرگش که مثل مادرش بود براش فوت کرد اخلاقش توی این سه ماه خیلی عوض شده سرد شده . یه شب بهش گفتم تو اون آدمی که می شناختم نیستی عوض شدی... چرا؟؟؟  گفت چون تو احساستو درگیر کردی نمی دونم چی پیش خودت فکر می کنی ولی من دوست ندارم این روندی رو که در پیش گرفتی و احساستو درگیر کردی ادامه بدی ... ازون موقع رابطمون یخ زد من نمــــــــــــــــــی خوام بهم بزنم ولی نمی خوام هم سیریش شم ..نمی تونم دل بکنم .. الان بهم گفته یه چند روز در شرایطی نیستم که جواب بدم . بعد از فوت مادربزرگش یه مقدار زیادی افسرده شده حتی سه ماهه فیس بوک نمیاد با اینکه روزی 8-9 بار میومد کلا" حساس می کنم  بیشتر از اینکه مشکلش من باشم خودش با خودش درگیر شده و روحیه نداره .. حفظ رابطمون برام خیلی مهمه ..راه حل بدین توروخدا من دارم پرپر میزنم 

 2. بالا | پست 2
  عضو همراه

  عنوان کاربر
  عضو همراه
  تاریخ عضویت
  January_1970
  شماره عضویت
  5262
  نوشته ها
  893
  سپاس
  153
  492
  دریافت
  4
  آپلودها
  0

  RE: راه حل لطفا

  سلام.

  دوست عزیز روابط دوستی که در جامعه امروز بین دختران و پسران شکل میگیرد شکلهای متفاوتی دارد یکی از این موارد دوستیهای اینترنتی میباشد. 

  این روابط از نامشان مشخص هست که دوستی میباشد و نه روابطی که برای شناخت باشد و به قصد ازدواج.

  در این روابط آسیبهای به دنبال دارد  از جمله آسیبهای روحی ، روانی ، جسمی ، جنسی ، اجتماعی که بیشتر دختران را در بر میگیرد.

  متاسفانه دخترانی که در این روابط میروند با احساسات خود رفتار میکنند و  زود دلبسته  علاقمند میشوند غافل از اینکه این روابط فقط یک دوستی میباشد که آخرش ناپیدا هست.

  شما هم باید این رابطه را تمام شده بدانید و دیگر به دنبال این رابطه نباشید چرا که این آقا با زبان بی زبانی به شما گفته است که ما دوست بوده ایم و این دوستی تمام شده است.

 3. بالا | پست 3
  کاربر همیاری

  عنوان کاربر
  کاربر همیاری
  تاریخ عضویت
  June_2013
  شماره عضویت
  6016
  نوشته ها
  2
  سپاس
  0
  0
  دریافت
  0
  آپلودها
  0

  RE: راه حل لطفا

  رابطه ما اینترنتی نیست گفتم که دورادور همدیگه رو می شناختیم از طریق یک دوست مشترک با هم  آشنا بودیم ولی چون راهمون دور بود با اینترنت ادامه می دادیم . آخه اگه می خواست کلا تموم شه که نمی گفت چند روز .. اون خودشم منو خیلی دوست داشت اوایل من نمی تونم باور کنم قرار های طولانی و اون همه ابراز محبت الکی باشه . شما اینجوری فکر نمی کنی؟

 4. بالا | پست 4
  عضو همراه

  عنوان کاربر
  عضو همراه
  تاریخ عضویت
  January_1970
  شماره عضویت
  5262
  نوشته ها
  893
  سپاس
  153
  492
  دریافت
  4
  آپلودها
  0

  RE: راه حل لطفا

  سلام.

  دوست عزیز اگه کمی واقع بیبنانه نگاه کنید میبنید که ایشان به شما علاقه ندارد و فقط یک دوست برای شما بوده است  که ایشان به شما گفته که چرا احساساتتان را درگیر کرده اید و این به همان معنا میباشد که ادا مه این رابطه با دوستی موافق میباشد و نه اینکه به ازداوج ختم بشود.
   
  پس ادامه دادن شما  و به طرف ایشان رفتن جز آسیبهای روحی و روانی برای شما چیز دیگری در بر ندارد و بهتر است این رابطه را از همین جا تمام شده بدانید. و زندگی خود را از نو بسازید .

   

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد