نمایش نتایج: از 1 تا 10 از 10

موضوع: ترس از بلند شدن صدای شکمم

5033
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    7795
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

ترس از بلند شدن صدای شکمم

با عرض سلام وخسته نباشید
    من دختری 23 ساله و دانشجوی ترم اخر شیمی هستم....واقعا مشکلی که من دارم شاید برای خیلی ها خنده دار باشه اما بخدا کل دوران دانشجویی م رو برام تلخ کرد!من از همون ترم اول که اومدم دانشگاه هم میترسیدم هم خوشم نمیومد بغل دستیم یه پسر باشه...بخدا نمیدونم چرا!!!!تو اولین امحان ترم اولم از سترس زیادم صدای شکمم خیلی  با صوت بالایی بلند شد دورو برم هم پسر بود از خجالت اب شدم....چند روز کارم بیشتر شده بود گریه به هر کی میرسیدم میگفتم ابروم رفته چکار کنم!!!!!کاش همین بود...روز به روز بدتر شدم....الان تو کلاس فکر میکنم با یه لحظه سکوت کلاس صدای شکمم بلند میشه وهمه منو مسخره میکنن...چند ترم قبل سر جلسه امتحان با التماس و خواهش از مراقب امتحان می خواستم جامو عوض کنه..دلم می خواست یه گوشه باشمو صندلی های نزدیکم هم اصلا پسر نباشه با این روش اروم میشدم تقریبا ام الان!!!!!از مراقبم خواهش میکنم که بذاره دم در کلاس امتحان بدم اینجوری نباشه بخدا نمیتونم یه لحظه هم سر جلسه بمونم...از این استرسم خیلی ضربه خوردم 2ترم مشروط شدم تو اوایل اما الان چون میرم بیرون  یا جامو عوض میکردم معدلم15 به بالل میشه.....تورو خدا کمکم کنید....خیلی علاقه دارم ارشد بخونم اما وقتی به این مشکلم فکر میکنم میگم نمیتونم.....اخه چجوری میتونم سمینار بدم!یا تو کلاس 4 یا5 نفره دووم بیارم اگه اونا پسر باشن........خواهش میکنم کمکم کنید ب

2. بالا | پست 2
    مشاور همیاری

عنوان کاربر
    مشاور همیاری
    شماره عضویت
    2764
    سپاس
    0
    7
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

RE: ترس از بلند شدن صدای شکمم

سلام
    میشه بگید وقتی شکمتون صدامیده گرسنه نیست؟یا اینگه شاید شما زیادی حساس باشین
    یعنی طوریه که همه میشنون؟یا فکر میکنید میشنون
    اگه اینجوره بهتره دنبال علت پزشکیش باشین شاید ناشی از نفخ باشه که به راحتی درمان میشه
    اصلا به خاطر این موضوع دکتر رفتین؟آزمایش دادین
    به هر حال چیزی نیست که بخواین به خاطرش اینجور استرس داشته باشین چون به راحتی درمان میشه

3. بالا | پست 3
    مدیر داخلی همیاری

عنوان کاربر
    مدیر داخلی همیاری
    شماره عضویت
    7535
    سپاس
    1,850
    1,807
    نوشته های وبلاگ
    6
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

سلام عزیزم اخه این چیزیه که تو به خاطرش اینقدر خودتو اذیت کنی حالا دلیلش هرچی که باشه مگه هیچ کس تا حالا شکمش صدا نداده همه میدونن که این غیر ارادی پس اگه شما جای من بودی اینقدر افکار بیهوده داشتی دیگه قید همه چیو میزدیشما ترس از مسخره شدن داری

4. بالا | پست 4
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    3780
    سپاس
    332
    439
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

دوست عزیز سلام
    مشکل شما سه تا علت می تونه داشته باشه:
    1- گرسنگی( همونطور که دوست مون آریا اشاره کردن)
    2- به خاطر حرکت غذا در معده و مخلوط شدن اسید معده با آن و یا فعالیت باکتری های تولید شده بر اثر هضم که معمولا تولید گاز می کنن و یا بعد از خوردن غذاهای دیرهضم مثل بعضی از حبوبات و یا مصرف غذاهایی که بخشی از اون هضم نمیشه مثل نخود و.......... این مساله تا اندازه ای طبیعیه و اگه از حد بگذره بهتره با یک پزشک متخصص گوارش مشورت کنین.
    3- استرس و اضطراب بیش از حد در بعضی افراد باعث تولید صداهای ناهنجار معده میشه. برای درمان استرس و اضطراب شدید، روانشناس میتونه به شما کمک کنه.

5. بالا | پست 5
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    7795
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

از همتون برای راهنمایی خوبتون ممنونم.....
    وقتی شکمم صدا میده گرسنه نیستم...اما من خیلی حساسم خیلی.......!!تا حالا نرفتم دکتر چون نمیدونم میشه با دارو حل بشه یا نه..ولی در کل تو خیلی از موقعیت های دیگه هم که استرس دارم همین مشکل رو دارم...یا هر وقت جایی کاملا ساکت و اروم باشه

6. بالا | پست 6
    مشاور همیاریناظم همیاری

عنوان کاربر
    مشاور همیاری
    شماره عضویت
    3511
    صلوات
    28
    دلنوشته
    2
    ثوابش هدیه روح عزیزترین هدیه زندگیم
    سپاس
    666
    915
    دریافت
    6
    آپلودها
    5

سلام .
    به نظر من هم اول به متخصص گوارش مراجعه كنين در كنارش تو كارگاه مقابله با استرس و فشار رواني تالار كه لينكش رو براتون ميذارم شركت كنين .
    مقابله با استرس و فشار رواني
    در ضمن ميتونين با ادامه تاپيك مشكلتون رو شخصا پيگيري كنين

7. بالا | پست 7
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    20409
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

سلاممم

سلام منم دقيقا مشكل شمارو دارم سال بيش سر همين موضوع نتيجه ي كنكورم خيلي خراااب شد ، راه حلي براي درمانش پيدا نكردين ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیره69 نمایش پست ها
    از همتون برای راهنمایی خوبتون ممنونم.....
    وقتی شکمم صدا میده گرسنه نیستم...اما من خیلی حساسم خیلی.......!!تا حالا نرفتم دکتر چون نمیدونم میشه با دارو حل بشه یا نه..ولی در کل تو خیلی از موقعیت های دیگه هم که استرس دارم همین مشکل رو دارم...یا هر وقت جایی کاملا ساکت و اروم باشه

8. بالا | پست 8
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    20881
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام منم این مشکل رو دارم نمیدونم چی کار باید بکنم پیش دکتر گوارش رفتم ولی حل نشد اگه کسی راه حلی داره میشه بگه

9. بالا | پست 9
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    20894
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام عزیزم بهتره شما در ابتدا به یک متخصص گوارش و بعد از اون برای رفع استرس و اضطرابتون به مشاور مراجعه کنید. استرس یکی از مواردی هست که این موضوع را تشدید میکنه.

10. بالا | پست 10
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    21686
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

سلام آب سرد نخورید شاید من پزشک نیستم اما فکر می کنم شاید بعضی مواقع دلیل قار و ق

سلام من پزشک نیستم اما فکر می کنم خوردن چای نبات موثر باشه و اینکه استرس زیاد نداشته باشید شاید بدتر کنه می دونم اینکه واقعا آدم استرس نداشته باشه واقعا سخته اما سعی کنید آب سرد زیاد نخورید ان شاء الله که مشکلتون هر چه زودتر برطرف شه.

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد