صفحه 3 از 3 123
نمایش نتایج: از 21 تا 25 از 25

موضوع: دوست صمیمیم رو از دست دادم

7100
  1. بالا | پست 21
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    13454
    صلوات
    7
    دلنوشته
    1
    سپاس
    12
    36
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    مشاورین محترم لطفا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 22
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    13454
    صلوات
    7
    دلنوشته
    1
    سپاس
    12
    36
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    سلام
    احساس میکنم مشکل من وسیع تر شده
    مدام فکر میکنم در جاهای مختلف مورد تمسخر واقع میشم. بفرض اگه کسی تو خیابون خنده کرد تو ذهنم میگم حتما یه ایرادی تو من دیگه و خنده کرده و ...
    کمک لازم دارم

3. بالا | پست 23
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    20806
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    منم دقیقا همین مشکل و دارم،با این تفاوت ک دوستایی ک از دست دادم خودشون از خداشون بود با من دوست بشن ولی بعد ۳،۴ سال ازم دور شدن و خبری ندارم ازشون و همین خیلی اذیتم میکنه

4. بالا | پست 24
    عضو همراهکاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    20660
    سپاس
    0
    3
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    با سلام خدمت شما
    دوست عزیز بسیار ناراحت کننده است که از یک رابطه قدیمی احساس ناکامی کرده اید و تا این اندازه رنجیده خاطر شده اید و احساسات شما در این زمینه کاملا قابل درک است.
    شاید این برای شما فرصتی باشد تا کمی روی خودتان کار کنید ببنید مشکل دقیقا کجاست.
    خوب است که به آینده فکر میکنید اما این افکار زمانی کاساز و کارآمد خواهند بود که معطوف به حل مسئله باشند.
    به این معنا که شما این سوال را مطرح کنید که چگونه می توانید خودتان را توانمند کنید به طوریکه آسیب پذیری کمتری داشته و حال خوب بیشتری را تجربه کنید.
    در حالی که افکار سرزنش آمیز، قضاوتگرانه و همراه با پیشگویی منفی معمولا جز اینکه ما را در سیکل معیوب فکر منفی و احساس منفی گرفتار کند، نتیجه دیگری ندارد.
    به نظر می رسد شما در زمینه روابط بین فردی حساس هستید که این مسئله اگر روی آن کار شود می تواند به یک نقطه قوت در روابط شما تبدیل شود.
    چرا که نشان می دهد شما از هوش هیجانی بالایی برخوردار هستید و بهتر می توانید هیجانات و احساسات بین فردی را تشخیص دهید.
    اما اگر به آن دقت نکنید می تواند نقطه ای باشد که باعث شود آسب پذیری شما افزایش یابد.
    احساس بی ارزشی و عدم توانایی در حفظ روابط و دوستیابی تا حدی می تواند تحت تاثیر همین تجربه ناخوشایند اخیرتان باشد که ذهنتان را مشغول کرده است.
    اما دقت کنید که اینها فقط افکار شما هستند و الزاما مساوی با حقیقت نیستند.
    بنابراین بهتر است از میان افکارتان به آنهای بها بدهید و جدی بگیرید که برای شما راهگشا هستند و فقط هشدار می دهند یک جای کار ایراد دارد و باید اقدام انجام داد.
    آنوقت می شود با تعیین خواسته و تبدیل آن به هدف، برای رسیدن به آن برنامه ریزی و حرکت کرد.
    و از این طریق اقدامات موثری در زمینه توانمند شدن خودتان انجام دهید.
    در این مسیر می توانید از یک مشاور هم کمک بگیرید تا شما را راهنمایی و همراهی کند تا به نتیجه مطلوبتان برسید.

5. بالا | پست 25
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    20806
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0
    ممنون بابت پاسخگوییتون
    راستش من اعتماد ب نفسم پایین تر از قبل اومده بطوریکه به همه چیم گیر میدم ،و از این بابت نمیدونم چیکار کنم،
    در خصوص دوستام هم فکر میکنم شانس از دوست ندارم،چون تو روابط دوستیم کم نمیذارم ولی نمیدونم ب چ علت بعد از ی مدت میکشن کنار،الان بیشتر از هرچیزی احساس تنهایی میکنم،چون شخصی برای بیرون رفتن ندارم و بیشتر وقتم دانشگاه و خونه ام،جو دانشگاه مم مردانه ست و اونجا هم خیلی تو خودمم و دوستی ندارم

صفحه 3 از 3 123

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد