نمایش نتایج: از 1 تا 2 از 2

موضوع: طلاق تازه داماد به خاطر جهیزیه عروس !!!!!

1379
 1. بالا | پست 1
  کاربر همیاری

  عنوان کاربر
  کاربر همیاری
  تاریخ عضویت
  October_2011
  شماره عضویت
  1030
  نوشته ها
  393
  سپاس
  0
  6
  دریافت
  0
  آپلودها
  0

  طلاق تازه داماد به خاطر جهیزیه عروس !!!!!

  عصر هامون: تازه دامادی در آستانه آغاز زندگی مشترک به خاطر این که لوازم برقی جهیزیه همسرش چینی است به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق کرد.  به گزارش عصر هامون، این مرد جوان که بهروز نام دارد یک سال قبل، بعد از آشنایی با دختری جوان به نام مهسا از وی خواستگاری کرد و آنها خیلی زود پای سفره عقد نشستند. چون آن زمان بهروز وضعیت مالی مناسبی نداشت برگزاری جشن عروسی به یک سال بعد موکول شد اما این زن و شوهر چند روز قبل حین چیدن جهیزیه دچار اختلاف شدند.

  اختلاف بین آن ها آن چنان بالا گرفت که مرد جوان صبح دیروز به دادگاه خانواده شماره دو تهران رفت و درخواست طلاق کرد. این مرد به قاضی پرونده گفت: قرار بود تا چند روز دیگر زندگی مشترکمان را آغاز کنیم اما وقتی خانواده مهسا جهیزیه اش را به خانه مان آوردند متوجه شدم بیشتر لوازم برقی آن چینی و بی کیفیت است.

  آنها با این کارشان توهین بزرگی به من کردند. به همین دلیل می خواهم از او جدا شوم. بهروز ادامه داد: مهریه همسرم ۶۶۶ سکه بهار آزادی است. علاوه بر آن قرار شد جشن مفصلی بگیرم. فکر می کردم آنها در مقابل توقعی که از من دارند جهیزیه خوبی تهیه می کنند اما وقتی جهیزیه را آوردند فهمیدم بیشتر وسایل بی کیفیت و چینی است.

  این کار آنها عصبانی ام کرد و تصمیم گرفتم پیش از شروع زندگی مشترک از همسرم جدا شوم. براساس این گزارش قاضی پرونده قرار است در جلسه آینده به این درخواست رسیدگی کند.

  منبع:http://asrehamoon.ir/?p=29370

 2. بالا | پست 2
  کاربر همیاری

  عنوان کاربر
  کاربر همیاری
  تاریخ عضویت
  July_2013
  شماره عضویت
  6114
  نوشته ها
  59
  سپاس
  0
  0
  دریافت
  0
  آپلودها
  0

  RE: طلاق تازه داماد به خاطر جهیزیه عروس !!!!!

  به نظر من هر دولیاقت زندگی مشترکو نداشتن .بهتر که طلاق گرفتند

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد