نمایش نتایج: از 1 تا 4 از 4

موضوع: خستگی از نیافتن شغل-دارم دیوونه میشم

1355
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    4756
    سپاس
    14
    22
    دریافت
    3
    آپلودها
    0

Question خستگی از نیافتن شغل-دارم دیوونه میشم

با سلام. من مدت دو سال هست که درسم تموم شده و کاری مناسب و دائمی پیدا نکرده ام. الان پشیمونم چرا ارشد شرکت نکردم و ادامه تحصیل ندادم لااقل از وقتم استفاده میکردم. به مرز دیوونگی رسیدم و اعصابم به شدت داغونه. پشیمونی تموم وجودمو گرفته. شما را به خدا راهنماییم کنید چکار کنم دارم روانی میشم. ممنون.

2. بالا | پست 2
    عضو همراه

عنوان کاربر
    عضو همراه
    شماره عضویت
    5262
    سپاس
    153
    492
    دریافت
    4
    آپلودها
    0

RE: دارم دیوونه میشم

سلام.

دوست عزیز شما نگفتید که چندسالتونه ؟ دختر هستین یا پسر ؟

دوست عزیز سه چیز را در زندگی همیشه به یاد داشته باشید

1- صبر 2- امید 3- ایمان

توکل داشتن به خدا و صبر داشتن و ایمان به اینکه خدا همه چیز را در موقع و سر وقت خود برای انسان مهیا میکند و یقین حاصل کردن به اینکه همه چیز درست خواهد شد. البته از تلاش و کوشش خود نباید دست کشید و باید در بدست آوردن هر پیشرفتی با موانع و مشکلاتی رویرو شد و آن مشکلات و مسائل را از پیش رو برداشت تا به اهداف رسید.

این را بدانید که برای بدست آوردن هر هدفی هیچوقت دیر نیست و میشود دوباره شروع کرد و به هدفتان برسید

این جمله معروف را شنیده ایم :.

ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه هست .

3. بالا | پست 3
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    4756
    سپاس
    14
    22
    دریافت
    3
    آپلودها
    0

RE: خستگی از نیافتن شغل-دارم دیوونه میشم

سلام من مرد و 26 ساله هستم. 

4. بالا | پست 4
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    4769
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

RE: خستگی از نیافتن شغل-دارم دیوونه میشم

سلام
    همین که شمااقدام به بهتر شدن شرایط دارین خیلی تحسین برانگیزه و من به شما تبریک میگم.
    من درکتون میکنم که کار گیر نیاوردین و فشار زیادی بهتون میاد، ولی میدونید که خیلی از جوونا هستن که شرایط شما را دارند.
    درسته که 2سال از عمرتون گذشته ولی نمیتونید دست روی دست بگذاریدو بگید کاری نیست و....همچنین 2 سال که زیادنیست که ، خیلی از افراد هستند که وقتی یک عمر از زندگیشون میگذره تازه به این فکر می افتند که عمرشون رو الکی از دست دادند بنابراین میتونید به جای ناامیدی و این فکرهایی که اصلا فایده ای جز بدترشدن شرایط ندارند با توکل به خدا برای زندگیتون هدفهایی مثل همین ادامه تحصیل انتخاب کرده و برای رسیدن به هدف هاتون تلاش کنید.
    پیروز باشید

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد