نمایش نتایج: از 1 تا 5 از 5

موضوع: ترس و استرس

1421
  1. بالا | پست 1
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    6110
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

ترس و استرس

سلام خوب هستین.من یه مشکل اساسی دارم که اونم استرسه واقعا نمیدونم چه جوری باید کنترلش کنم البته سعی در کنترلش دارم اما نمیشه.واقعا نمیدونم باید چی کار کنم.من امسال میرم پیش ریاضی و کلاس کنکدرم یه هفتس که شروع شده و خیلی میترسم.وقتی بیکارم الکی یه ترس خاصی میادسراغم و استرس میگیرم.نمیدونم یه جورایی احساس میکنم از کنکور میترسم واز اینده.البته این فقط بخشی از استرسم و شامل میشه.من کلا ادم استرسی ای هستم.گاهی اوقات قلبم از استرس زیاد درد میگیره.واقعا نمیدونم باید چی کار کنم اگه بتونید من و راهنماییم کنید خوشحال میشم.ممنون.

2. بالا | پست 2
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    6111
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

RE: ترس و استرس

سلام دوست من اولش نباید بذاری بیکار بمونی بعدش این ما هستیم ک برا خودمون ترس بوجود میاریم-هیچ چیزی تو دنیا ارزش ترسیدن نداره--

3. بالا | پست 3
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    6111
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

مثبت فکر کنتو میتونی شب خوش

4. بالا | پست 4
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    3895
    سپاس
    0
    13
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط 'tanhaye bikas' pid='13442' dateline='1372955020'
    سلام خوب هستین.من یه مشکل اساسی دارم که اونم استرسه واقعا نمیدونم چه جوری باید کنترلش کنم البته سعی در کنترلش دارم اما نمیشه.واقعا نمیدونم باید چی کار کنم.من امسال میرم پیش ریاضی و کلاس کنکدرم یه هفتس که شروع شده و خیلی میترسم.وقتی بیکارم الکی یه ترس خاصی میادسراغم و استرس میگیرم.نمیدونم یه جورایی احساس میکنم از کنکور میترسم واز اینده.البته این فقط بخشی از استرسم و شامل میشه.من کلا ادم استرسی ای هستم.گاهی اوقات قلبم از استرس زیاد درد میگیره.واقعا نمیدونم باید چی کار کنم اگه بتونید من و راهنماییم کنید خوشحال میشم.ممنون.

سلام دوست عزیز.
    .
    میتونم بپرسم چرا از کنکور میترسی؟
    چرااینده برات ترسناکه.؟؟
    مگه قراره چه اتفاقی بیفته؟؟

5. بالا | پست 5
    کاربر همیاری

عنوان کاربر
    کاربر همیاری
    شماره عضویت
    6110
    سپاس
    0
    0
    دریافت
    0
    آپلودها
    0

سلام.قرار نیست اتفاق وحشتناکی بیفته.اما خب از نتیجه نگرفتنش میترسم از پشیمون شدن از اینکه زندگی و کار و کلاسم و به خاطر کنکور کنسل کردم اخرشم نتیجه ای که میخواستم نگرفتم.

کاربران دعوت شده

© تمامی حقوق برای همیاری ایران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد